světNotes.cz

Novinky na serveru světNotes.cz
Novinky
02.06.2003 - Emil Čelustka

První změny jste si patrně již všimli - články je možné odlišit ilustračním obrázkem. Doufáme, že to přinese zpřehlednění seznamu článků. Ilustrační obrázky budeme používat s mírou, spíše na zvýraznění zajímavých článků.

Patrně již všichni víte, že články je možné doplnit komentářem. Již nějaký den je funkční změna, díky které můžete jít ze seznamu článků přímo na výpis komentářů. Slouží k tomu funkce Číst komentáře následovaná v závorce počtem komentářů připojených k danému článku.

Změnu doznala i funkce upoutávek na diskuze, kde byla změněna základní podmínka - v přehledu bude nejméně 8 posledních diskuzních příspěvků, ale maximálně 15 ze dnešního dne. Tato podmínka by měla být dostačující pro zachycení aktuálních diskuzních příspěvků z celého dne. Pokud navštěvujete server každý den, neměl by vám již žádný zajímavý příspěvek uniknout.

V diskuzích jsme ošetřili chybu, ke které docházelo uklepnutím se na klávesu Enter. Již není možné do diskuze zaslat příspěvek, který by neobsahoval žádné tělo. Ostatní pole zůstala neošetřena - nechceme vás nutit vyplňovat něco, co sami nechcete uvádět.

Již před časem jsme změnili vyhledávání v diskuzích. Vyhledávání je možné z titulní strany Diskuzí.

V diskuzích jsme rozšířili počet témat vypisovaných na jednu stránku z 10 na 15. Nebudete už muset tolik listovat.


Co připravujeme

Připravujeme pro vás přepracování katalogu firem, tak aby lépe plnil svou úlohu. Moc nám pomůžete, pokud nám napíšete svůj názor, ať již do diskuze zde nebo prostřednictvím mailu do redakce.

V dalších krocích se chystáme doplnit registrace uživatelů a společně s tím rozšířit možnosti diskuzí. Bude k dispozici i slíbená možnost připojit soubor, tak aby byla možná výměna kódu mezi vývojáři. Ovšem tato i některé další funkce budou přístupny pouze registrovaným uživatelům. Nemusíte se ale bát, volně přístupné základní funkce a čtení všech příspěvků zůstane zachováno.


Hledáme redaktory

Trvale máme zájem o redaktory, kteří by se chtěli aktivně účastnit a psát pro server světNotes.cz články. Neváhejte a zapojte se i vy do slibně se rozvíjejícího projektu. Více informací v redakci.