světNotes.cz

Personální změny v softwarové skupině IBM
Novinky
10.05.2004 - Emil Čelustka

Před dvěma měsíci jsem ve článku Zemětřesení v softwarové skupině IBM psal o organizačních změnách, které vyplynuly z nové strategie prodeje software IBM. Jak to už při takových radikálních změnách bývá, byly personální změny pouze otázkou času.


Petr Felkner

Ing. Petr Felkner je od 3. května 2004 novým manažerem softwarové skupiny IBM Česká republika. Z tiskové zprávy vybírám:

Svou profesní kariéru začal jako obchodník, nejprve ve společnosti Texas Instruments později jako obchodní ředitel společnosti ORCZ. Ve společnosti Merlins sbíral tři roky zkušenosti i v oblasti PR. V roce 1998 nastoupil do společnosti Intentia, kde se po dvouletém působení stal předsedou představenstva a zároveň ředitelem.

Pan Felkner je ženatý a má dvě dcery.


Michael Bernát

Ke stejnému dni byl na pozici Business Partner Development Manager softwarové skupiny IBM Česká republika přijat Ing. Michael Bernát, MBA. Opět si dovolím citovat z tiskové zprávy:

Od začátku své profesní kariéry pracuje Michael Bernát v segmentu informačních technologií, v posledních letech působil dva roky na pozici Product Managera společnosti Compaq a dále jako Channel Sales Manager ve společnosti Oracle. Věnoval se i svému osobnímu vzdělávání a vystudoval US Business School.

Michael Bernát je ženatý a má syna.


Fotografie pocházejí z webu IBM, protože agentura Mmd nejen že nerozeslala připravené tiskové zprávy novinářům, ale opoměla fotografie ke zprávě přiložit.