světNotes.cz

Prezentace z Lotus Symposium 2004
Download
25.06.2004 - Emil Čelustka

O účasti vysokého představitele Lotusu, Michaela Lorii (WW Channels Marketing & Enablement, Lotus Sofware, IBM Sofware Group) jsem již na světNotes.cz psal zde. Dalším hostem byl Roberto Boccadoro (Solution Specialist, Lotus Technical Group, IBM Europe, Middle-East & Africa) s přednáškou o novinkách v Notes/Domino 7. Následovala prezentace Brendana Buckinghama (Consulting IT Specialist, Lotus Pan EMEA, Technical Team, IBM Software Group) na téma novinky IBM Lotus Workplace.
PřednášejícíPřednáška (klikněte na název přednášky...)
Michael Loria*** Lotus Strategie: IBM On Demand Workplace (3,3 MB)
Roberto BoccadoroCo nového přinese Notes/Domino 7 (3,3 MB)
Brendan BuckinghamUniverzální klient - IBM Workplace Client (4,1 MB)
Vojtěch Trš
Petr Mihula
SEKCE 1 - Lotus Notes/Domino (16 MB)
Petr Chmelík
René Zahradník
SEKCE 2 - WebSphere Portal (11,8 MB)
*** Lotus Workplace 2.0 (5,2 MB)
*** Lotus Workplace Product Tour (3,7 MB)

Omlouvám se za chybějící přednášku Lotus Strategie: IBM On Demand Workplace. Získal jsem ji ve formátu, který PowerPoint 97 není schopen zobrazit a proto jsem se rozhodl ji nezveřejnit. Tuto prezentaci doplním v průběhu dne.

Aktualizace 28.6.2004: Přidal jsem původně neposkytnuté podklady pro přednášky Reného Zahradníka v odpolední sekci Lotus Workplace/WebSphere Portal. Obě jsou označeny ***.

Aktualizace 30.6.2004: Konečně dorazila i přednáška Michaela Lorii. Na rozdíl od ostatních je ve formátu PDF. Také je označena ***.

A ještě hezká perlička na závěr - Workplace klient na Linuxu (2,8 MB).