světNotes.cz

iNotes - Lotus uvedl na trh nového webového klienta
Novinky
13.07.2001 - Redakce

Společnost Lotus Development Corp., která je součástí společnosti IBM, oznámila okamžitou dostupnost webové aplikace příští generace – iNotes Web Access, která nabízí robustní Domino messaging a groupware služby při posílání osobních i firemních informací přes webový prohlížeč. Navíc nabízí možnost doplňkového způsobu práce pro stávající uživatele aplikací Notes.

Aplikace Lotus iNotes Web Access se zaměřuje na uživatele Notes, kteří nepotřebují kompletní a složité klientské prostředí, ale kteří zároveň ocení flexibilitu aplikací. K takovým uživatelům patří například přepážkový pracovníci, obchodní pracovníci nebo prodavači. Díky možnosti flexibilního přístupu Domino aplikací se může uživatel připojit kdekoliv (například v obchodních centrech nebo internetových kavárnách) k Internetu, bez jakéhokoliv omezení funkčnosti standardního Notes desktop klienta. Lotus iNotes Web Access také nabízí funkci off-line podpory, která dovoluje uživatelům Notes nerušeně pracovat s internetovými a intranetovými aplikacemi a e-mailem off-line díky tomu, že automaticky synchronizuje všechny změny zpět na centrální server.

Lotus iNotes Web Access je k dispozici na trhu po celém světě již dnes. Stávající uživatelé aplikací Lotus Notes a iNotes obdrží iNotes Web Access v rámci své licence zdarma. Noví zákazníci si mohou tento produkt pořídit u všech obchodních partnerů společnosti IBM.

Lotus iNotes Web Access je určen pro webový prohlížeč Microsoft Internet Explorer 5.0 a vyšší.

Více informací najdete na: http://www.lotus.com/pressroom http://www.lotus.com/iNotes.