Special Edition Using Lotus Notes and Domino 6

Emil Čelustka, 21. července 2004, světNotes.cz

V případě, že ovládáte anglický jazyk, vaše možnosti vybrat si nějakou tu příručku o produktech Lotus Notes/Domino násobně rostou. Dnes se podíváme na jednu z nich.

Ani tento titul není aktuálním hitem, vyšel už 14. května 2003 v nakladatelství Que. Na zajímavosti mu to však rozhodně neubírá.

Na 1248 stranách (jak to jen ti američani/angličani dělají? - česká příručka má jen 256 stran!) najdou podrobné informace uživatelé i administrátoři. Autory jsou Jeff Gunter a Randall Tamura. Jeff Gunter je zakladatelem a generálním ředitelem Intalgent Technologies. Zkušenějším autorem je pan Tamura, který je autorem či spoluautorem tří starších příruček pro Lotus Notes R4, R4.5 a R4.6. Tamura původně pracoval pro IBM, po jejím opuštění založil společnost Graphware Corporation a nyní pracuje na pozici víceprezidenta PeopleLink.Knihu Special Edition Using Lotus Notes and Domino 6 (ISBN: 0789728486) si můžete prolistovat a koupit na stránkách Amazon.com. Aktuální cena je 34,99 USD, nejlevnější doručení z Amazonu je za 4,5 USD. Na Vltavě, ani v jiných českých knihkupectvích, ji ale nehledejte...

Emil Čelustka