DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Komentáře ke článku "Výsledky letní soutěže světNotes.cz"


Michal Štěpánek
05.09.2003 11:52
Druha adresa ...
Tak toho druheho cloveka jsem uvedl ja! :)) Je to muj kolega z prace, ktery mi o SN rekl. Pravidla jsem nezkoumal (podminka o odberu News), takze jsem napsal mail na cloveka, ktery me na server privedl ...

Vít Zachodil
05.09.2003 12:57
Co se zbylými tričky?
Původně mělo být rozdáno 5 triček, tzn. že 4 trička zbyly (nebo získal vítěz všech 5 triček? :--)))). Navrhuju vydražit je (nejlépe v internetové aukci) a zisk z aukce věnovat na provoz a rozvoj tohoto serveru.
Mimochodem, je možné, že někdo odebírá Newsletter na jednu e-mailovou adresu (např. firemní), ale pro komunikaci s přáteli používá jinou. V propozicích byla tato podmínka uvedena celkem nenápadně na konci a proto tvrzení o člověku "který nikdy není a nebyl odběratelem ..." je podle mého názoru nepravdivé. Ať už newsletter odebírá nebo ne, pravděpodobně nějak přispěl k propagaci tohoto serveru a Newsletteru.

Emil Čelustka
05.09.2003 13:03
2. výherce
Souhlasím s Víťou Zachodilem, že i druhý člověk přispěl k propagaci serveru a jsem připraven obdarovat i druhého výherce. :-)
Nešlo o to ušetřit trička. Přesto mě překvapilo, jak málo lidí se zapojilo. Byť jen z recese. Nečekali jsme žádná ohromující čísla, ale tak málo zapojených je také na pováženou. Nevíte někdo, proč?

Milan Štěpanovský
05.09.2003 15:05
Moje adresa by tam měla být 2x
Osobně jsem odebírání newsletteru doporučil 2 lidem a oba si jeho odběr zaregistrovali, tak proč moje adresa není mezi těma dvěma??? Není někde chyba?

Emil Čelustka
05.09.2003 15:46
RE: Moje adresa by tam měla být 2x
Osobně jsem registrace ještě před spuštením prověřoval. Chyba v systému to není. Prostě ti lidé neuvedli Vaši emailovou adresu. Je mi líto...
Ale možností získat tričko bude v budoucnu víc, nezoufejte :-)

Honza Cerny
08.09.2003 12:08
RE: Moje adresa by tam měla být 2x
No to je dobre. Ze bych neumel vyplnit uz ani formular :o/ To je docela vazne, asi se budu muset podivat po nejake "jednodussi" praci :o)