DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Nová verze IXOS-eCON server for Lotus Notes 1.8

Vytisknout článek

Koncem června 2002 byla uveřejněna nová verze IXOS-eCONserver for Lotus Notes 1.8, řešení od IXOS SOFTWARE na archivaci Notes dokumentů a Notes databáze.


Novými výhodami software je jistě možnost fulltextového vyhledávání emailů a jejich příloh, mazání archivovaných dokumentů off-line, přístup k archivovaným složkám pro uživatele mobilních zařízení, kterým se tímto snižují náklady a úsilí se správou jejich emailových zpráv. Pokud používají IXOS-eCONserver for Lotus Notes, jednoduše si „stahují“ archivované zprávy do svých notebooků. Systém pak automaticky synchronizuje „stahují“ zprávy s aktuálními zprávámi.

Uživatelé mají přístup k archivovaným emailům díky důvěrně známému rozhraní Lotus Notes. Nejenže mohou archivovat, získávat zpět a prohlížet své zprávy, ale v současné nové verzi softwaru, ale také mohou mazat vybrané zprávy přímo z archivu. Tím lze systém IXOS-eCONserver for Lotus Notes využívat jako plnohodnotný inteligentní systém. Kromě toho nová verze podporuje off-line přístup k archivovaným složkám.


V současnosti pokrývá IXOS SOFTWARE svými produkty IXOS-eCONserver for Lotus Notes a IXOS-eCONserver for Microsoft Exchange dvě z nejpoužívanějších platforem na trhu.


Autor: Redakce
Datum: 24.07.2002


Sdílet článek Seznam komentářů

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!