DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Co nového přinese září?

Vytisknout článek

S koncem tohoto týdne končí nejen prázdniny, ale také novinářská okurková sezóna. Náznaky podzimního kalupu se už objevují a vypadá to, že září a vlastně celý letošní podzim bude pěkně nabitý.


Věřte nebo nevěřte, ale každoroční mrtvá sezóna zasáhla i náš server světNotes.cz. Po 3 měsících růstu počtu zobrazených stránek v řádu desítek procent bude srpnové výsledné číslo znamenat první pokles čtenosti v historii serveru. Podle statistiky by se dalo říci, že většina si vybírala jistě zaslouženou dovolenou právě až v srpnu.

Na začátek září jsme pro vás připravili spuštění nového katalogu firem. Oficiálně bude spuštěn v pondělí 1. září. Ti z vás, kteří svůj záznam dosud neaktualizovali, tak mají poslední pracovní den. Celý měsíc září budou neaktualizované záznamy řádně označeny a společnosti, které svůj záznam neaktualizují do 30. září, budou 1. října z databáze odstraněny. Informace o možnostech nového katalogu firem světNotes.cz najdete zde.

Další chystanou změnou na serveru světNotes.cz bude Katalog školení světNotes.cz, jehož spuštění předpokládáme do konce září. Prosím tímto všechny společnosti, pořádající školení a kurzy na produkty Lotus Notes/Domino a související, které by o zveřejnění svých školení v Katalogu školení světNotes.cz měly zájem, aby se přihlásily na adresu redakce. Zpřístupníme vám testovací verzi Katalogu školení a jsme připraveni s vámi jednat o případných úpravách.

Září také bude ve znamení seminářů a workshopů. Již teď jich v redakci evidujeme alespoň 5. Ale pouze s jediným z nich se nám ozval jeho pořadatel a poskytl nám všechny potřebné údaje tak, abychom je mohli pro vás, naše čtenáře, zpracovat a informovat vás. To je docela škoda, protože by pro celou věc stačilo udělat pouze maličkost - poslat nám na adresu redakce informace o chystané akci a případně odpovědět na naše zvídavé dotazy. Je velká pravděpodobnost, že na vaši akci naše čtenáře upozorníme. Nebo akce není potřeba propagovat?


Autor: Emil Čelustka
Datum: 29.08.2003


Sdílet článek Seznam komentářů

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!


Související články:
» 

Novinky v diskusích světNotes.cz

 (Události, 15.01.2008)

» 

Diskuze světNotes.cz v roce 2004

 (Události, 17.01.2005)

» 

Nejčtenější články roku 2004

 (Historie, 03.01.2005)

» 

RSS pro diskuse

 (Události, 22.09.2004)

»