DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Nový katalog firem na světNotes.cz

Vytisknout článek

Jak jsme slíbili, připravili jsme pro vás novou verzi katalogu firem. A současně s novým katalogem máme pro vás jedinečnou zaváděcí nabídku. Nejrychlejší objednávky získají BONUS!


S novou verzí katalogu firem přicházíme právě včas, v okamžiku, kdy ze stránek IBM byl odstraněn odkaz na IBM Business Partnery a propadl na ne příliš logické místo v rámci sekce Podpora & Download. Na anglické stránce lotus.com odkaz na IBM Business Partnery sice ještě v době psaní tohoto článku stále ještě je na titulní straně, ale je jen otázkou času, kdy tato stránka bude přepracována podle nových pravidel IBM a odkaz bude odstraněn i zde.

Využijte proto jedinečnou možnost oslovit své potenciální zákazníky na nejčtenějším českém serveru věnovaném produktům Lotus Notes/Domino!

Připravili jsme pro vás přepracovanou verzi katalogu firem. Starý katalog poběží až do konce července v nezměněné podobě, abychom vám, společnostem zabývajícím se produkty Lotus Software dali dostatek času vybrat si některou z úrovní zápisu do katalogu a aktualizovat své údaje. Přehled úrovní katalogu je popsán v dokumentu Jak přidám firmu.


Titulní strana katalogu

Katalog firem má novou titulní stranu, na které jsou zobrazovány společnosti, které světNotes.cz doporučuje. V budoucnosti bude tato forma přednostního výpisu zpoplatněna, pro první tři měsíce jsme se rozhodli tento prostor věnovat 5 nejrychlejším objednávkám libovolného placeného zápisu do katalogu firem.

Z výběru jsme odstranili bývalé kraje, naopak byla přepracována možnost vybírat firmy prostřednictvím klíčových slov charakterizujících skupiny nabízených produktů a služeb. Doufáme, že tento způsob ocení především zákazníci hledající konkrétní služby. Počet klíčových slov, které si můžete vybrat, je nyní omezen pouze úrovní zápisu do katalogu.


Standardní strana katalogu

Přepracovali jsme informace zobrazované o jednotlivých firmách. Vždy je zobrazeno jméno společnosti a popis v maximálním rozsahu 200 znaků. Popis je záležitost nová a proto jej většina firem dosud nedodala. Namísto popisu se tedy zobrazuje generický text.

Všechny placené úrovně zápisu do katalogu pak výše uvedený zápis na straně s výsledky vyhledávání v katalogu rozšiřují o poštovní adresu včetně kontaktního telefonního čísla.


Karta společnosti

Každá do katalogu zapsaná společnost má k dispozici vlastní stránku. V závislosti na zvolené úrovni účasti v katalogu firem se rozšiřují možnosti pro vaši prezentaci. Všechny informace včetně uvedených cen najdete v dokumentu Jak přidám firmu.


Jedinečná nabídka!

Jak již bylo uvedeno, 5 nejrychlejších objednávek libovolného placeného zápisu do katalogu firem světNotes.cz bude oceněno 3mi měsíci uvedení na titulní straně katalogu zdarma.

5 nejrychlejších objednávek úrovně Profile získá 50% hodnoty své objednávky navíc jako kredit pro reklamu na serveru světNotes.cz dle vlastního výběru.

5 nejrychlejších objednávek úrovně Full získá 100% hodnoty své objednávky navíc jako kredit pro reklamu na serveru světNotes.cz dle vlastního výběru.

Poznámka: Podmínkou pro čerpání výše uvedeného bonusu je úhrada zálohové faktury, která vám bude zaslána mailem bezprostředně po přijetí vaší objednávky. Daňový doklad/Faktura vám bude vystaven až na základě úhrady zálohové faktury. Reklamní bonus je nutné vyčerpat do 31. prosince 2003. Nevyčerpaný bonus je nepřevoditelný a nezakládá nárok na jinou formu náhrady.


Autor: Emil Čelustka
Datum: 28.07.2003


Sdílet článek Seznam komentářů

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!


Související články:
» 

Novinky v diskusích světNotes.cz

 (Události, 15.01.2008)

» 

Diskuze světNotes.cz v roce 2004

 (Události, 17.01.2005)

» 

Nejčtenější články roku 2004

 (Historie, 03.01.2005)

» 

RSS pro diskuse

 (Události, 22.09.2004)

»