DISKUSE

ŠKOLENÍ


REKLAMA


KOMENTÁŘE

Letní soutěž serveru svěNotes.cz

Vytisknout článek

Pro vás všechny, kteří máte přihlášený náš Newsletter, jsme připravili zábavnou letní soutěž. Rádi bychom, aby o existenci serveru světNotes.cz vědělo co nejvíce užitatelů Lotus Notes. K tomu je ale potřeba spolupráce vás, našich čtenářů.


Jak soutěžit?

Přihlašte si náš Newsletter! Ano, vím, tohle je potřeba říci novým čtenářům, nikoli vám, kteří náš Newsletter již dlouho přihlášený máte. Proč se tedy obracím na vás, naše čtenáře? Protože jsme pro splnění tohoto cíle a pro vaše pobavení v mnohdy úmorném vedru naplno běžícího léta připravili malou soutěž.


Doporučte server světNotes.cz svým známým!

Doporučte náš server svým kamarádům, známým a vůbec lidem, o kterých si myslíte, že by o existenci serveru o produktech Lotus měli vědět. Doporučte jim přihlášení k odběru Newsletteru. Dočasně jsme pro účely letní soutěže připravili rozšíření registrace o pole, do kterého je možné zapsat vaši emailovou adresu jako člověka, který novému odběrateli Newsletter světNotes.cz server doporučil.


Výhra

Emailové adresy poctivě sečteme a 5 z vás, jejichž adresa bude nejčastěji uváděna jako adresa člověka, který server světNotes.cz doporučil, získá černé tričko světNotes.cz.


Jak oslovit své přátele?

Všemi způsoby! Fantazii se meze nekladou. A pokud nemáte inspiraci, připravili jsme pro vás vzorový dopis. Stačí ho zkopírovat a slova začínající znakem $ přepsat skutečnými údaji. :-))

- - -
Ahoj $jméno,

objevil jsem úžasný server o produktech Lotus Notes/Domino. Najdeš tam nejen dost dobrý články o notesech, ale taky nejživější diskuzní fórum. A co víc, pokud máš nějaký problém, je skoro jistý, že dostaneš fundovanou odpověď. To se mi na tom fóru fakt líbí.

Jo a nezapomeň si tam přihlásit Newsletter - najdeš ho na levé straně titulky. Nedá se to přehlídnout. Jenom prosím při registraci vyplň do políčka Doporučil: moji emailovou adresu ($email), strašně rád bych vyhrál to tričko. Pokud chceš taky jedno, stačí se zapojit a soutěžit taky.

Abych nezapoměl, adresa serveru je http://www.svetNotes.cz.

Tak neváhej a koukej se zaregistrovat!

Mej se,

$podpis
- - -


Propozice soutěže

Soutěžit začínáme dnešním dnem, uzávěrka soutěže je 31. srpna 2003, zůčastnit se mohou všichni čtenáři světNotes.cz s platnou registrací v Newsletteru a tuto adresu by měli vaši známí vyplňovat do pole Doporučil:.

Provozovatel soutěže, společnost ABC Systems, s.r.o. si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže osoby, u nichž bude důvodné podezření manipulace soutěže přihlašováním emailových adres na nejrůznější freemaily.


P.S. Doufáme, že jste se alespoň trošku zasmáli a že se do naší soutěže aktivně zapojíte. Třeba přihlášením vlastní emailové adresy. :-)


Autor: Redakce
Datum: 08.07.2003


Sdílet článek Seznam komentářů

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!


Související články:
» 

Novinky v diskusích světNotes.cz

 (Události, 15.01.2008)

» 

Diskuze světNotes.cz v roce 2004

 (Události, 17.01.2005)

» 

Nejčtenější články roku 2004

 (Historie, 03.01.2005)

» 

RSS pro diskuse

 (Události, 22.09.2004)

»